Пројекат представника УП школе и организације ОПТИМ-УМ Ниш

Медицинска школа "Др Миодраг Лазић", Ниш > Вести > Акција ученика > Пројекат представника УП школе и организације ОПТИМ-УМ Ниш

У периоду од октобра до децембра 2022. реализован је пројекат представника УП школе и организације ОПТИМ-УМ Ниш уз покровитељство KЗМ Града Ниша „(Про)Активно деловање младих у превенцији насиља у школи“.

УП је делегирао 4 представника за врŝњачке едукаторе: Леу Стевчић и Лену Живковић из другог и Николу Алексића и Петру Момчилов из трећег разреда.

Њих четворо је укупно одржало 11 радионица – по 5 радионица ученицима I и II разреда и исто толико ученицима III и IV разреда. Радионицама је присуствовало по 32 ученика, што знаци да је 64 ученика школе просло едукацију.

Последњој радионици присуствовало је 20 најактивнијих учесника, који су представљали ŝколу на Округлом столу који је реализован 15. 12. 2022. у Официрском дому. У пратњи ученика био је и наставник Милош Стојановић.

Наши представници УП су добили Захвалницу за изузетан рад и ангазовање на пројекту.