Сајам образовања, Ниш 2022.

Тим за Каријерно вођење и саветовање је дана 14.10.2022. активно учествовао на „Сајму образовања Ниш 2022.“,  у организацији Академије техничко – васпитачких струковних студија и Гимназије“9.мај“. Презентевани су сви смерови медицинске школе, образовни профил, начин рада и организације школе.  Вршњачки Тим за Каријерно вођење и саветовање је поделио флајере заинтересованим ученицима завршних разреда основних школа, упознао са материјалом за рад , теоријском, односно практичном наставом, стицањем знања, вештина, кодекса понашања здравственог радника. Тим је презентевао и пројекцијом  филма медицинску школу.  Велики број заинтересованих ученика за нашу школу упознат је са могућностима даљег школовања тј уписа на факултет, као и могућностима рада и запошљавања.

Руководилац Тима за Каријерно вођење и саветовање,

Маја Светозаревић.