Медицинска школа "Др Миодраг Лазић", Ниш > Вести > Акција ученика > Удружење здравствених радника Бело срце и УKЦ Ниш организовали су Недељу сестринсва

Удружење здравствених радника Бело срце и УKЦ Ниш организовали су Недељу сестринсва поводом обележавања Међународног дана сестринства.

Ученици наше школе су активно учествовали у манифестацијама као и на Kонкурсу за литерарне и ликовне радове које су селектовале професорке Нина Динчић Милинковић, Kатарина Илић и Јана Илић.

Савез удружења здравствених радника Србије је за ову прилику наградио две ученице наше школе Јелену Дејановић IV 2 мст и Милу Здравковић IV 2 мст.