ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ НА ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈИ И ПАРАЛЕЛНОМ ШКОЛОВАЊУ

Медицинска школа "Др Миодраг Лазић", Ниш > Испити > ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈЕ > ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ НА ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈИ И ПАРАЛЕЛНОМ ШКОЛОВАЊУ

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ НА ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈИ И ПАРАЛЕЛНОМ ШКОЛОВАЊУ

Због преласка свих средњих школа у Нишу на онлајн наставу на основу Одлуке тима за праћење и координисање превентивних мера у раду школа обавештавамо вас да ће планиране едукације да се одложе за две недеље. О терминима у којима ће бити спроведене бићете обавештени на овом сајту па због тога активно пратите промене после 27. 09. 2021.

Испити у септембарском испитном року биће одржани по специјалном распореду уз поштовање свих прописаних епидемиолошких мера по специјалном распореду који ће бити објављен на овом сајту 15. 09. 2021.

Пратите редовно сајт да бисте се на време обавестили о свим променама које настају због тренутне епидемиолошке ситуације.

У Нишу, 13.09.2021.                                               Управа школе