И ове школске године успешно спроведена акција прикупљања чепова за хуманитарну организацију Чепенинг. Организацију спровела професорка Јулијана Миљковић са уценицима првог разреда.
Републичко такмичење из биологије ,одржано је 25.5.2019 год. у Београду на Биолошком факултету. Учествовало је три ученика наше школе ,из 4. фм Момчиловић Андрија и Илић Христина и из 3.мст2 Маслаковић Филип, који је освојио треће место.
Након 10 година Медицинска школа „Др Миленко Хаџић“ поново има екипу прве помоћи. Ученици наше школе такмичили су се на XX такмичењу медицинских школа у пружању прве помоћи и реалистичког приказа повреда и стања где су заузели 16. место. На Градском такмичењу екипа прве помоћи Црвеног крста одржаном 28.05.2019....