Презентација факултета

Медицинска школа „Др Миодраг Лазић“ Ниш организовала је Презентацију високошколских установа Универзитета у Нишу у својим просторијама у четвртак, 03. 11. 2022. године од 13,00 – 15,00 сати.

Том приликом ученици школе су имали прилику да се упознају са различитим студијским програмима, циљевима и задацима који се постављају будућим студентима, као и са програмима пријемних испита и начинима пријављивања.

Ученици су исказали значајно интересовање за студијске програме и постављали различита питања око дилема које имају, тако да је кроз велику интерактивност Презентација испунила свој задатак за ову генерацију матураната.

Захваљујемо се свим установама универзитетског образовања које су се одазвале позиву и омогућиле реализацију овог вида сарадње:

Медицински факултет Универзитета у Нишу

Природно – математички факултет Универзитета у Нишу