Друга Презентација високошколских установа

Медицинска школа "Др Миодраг Лазић", Ниш > Вести > Друга Презентација високошколских установа
У Медицинској школи 04.11.2019. одржана је друга Презентација високошколских установа у организацији помоћника директора Љиљане Јеленковић и Сузане Станимировић.
Ове године, матурантима су се представиле, осим установа из Ниша и високошколске установе из Београда и Јагодине. Интересовање ученика је било изузетно. Били су у могућности да се упознају са студијским програмима, условима уписа, условима школовања као и да поставе питања о свему што их интересује из области за коју се опредељују.
Утисци су изузетно лепи, како самих матураната, тако и промотера високошколских установа, који су исказали задовољство интересовањем ученика и организацијом саме презентације уз очекивање да ће се оваква сарадња настави и наредне године.
Презентацији су присуствовали следећи факултети:
– Филозофски факутлет Ниш,
– Медицински факултет Ниш,
– Природно-математички факултет Ниш,
– Правни факултет Ниш,
– Факултет заштите на раду Ниш,
– Факултет спорта и физичког васпитања Ниш,
– Технолошки факултет Лесковац
– Факултет педагошких наука Јагодина,
– Висока школа струковнох студија „Милутин Миланковић“, Београд,
– Универзитет Сингидунум Београд,
– Универзитет Мегатренд Београд.
Видимо се следеће године!
[supsystic-gallery id=21 position=center]