Медицинска школа "Др Миодраг Лазић", Ниш > Вести > Тим за Каријерно вођење и саветовање – презентовање образовних профила ученицима

Тим за Каријерно вођење и саветовање Медицинске школе „Др Миленко Хаџић“ је 5.04.2019.године учествовао на Сајму професионалне оријентације у оранизацији ОШ „Вожд Карађорђе“, ОШ“Учитељ Таса“ и ОШ“Ратко Вукићевић“и презентовао образовне профиле школе, услове , начин и организацију рада школе, као и могућности даљег школовања/запослења. Вршњачки КВиС тим је је велики број ученика/ца заинтересованих за медицинску школу упознао са емпиријским искуством стицања знања, вештина и примену истих у раду, индикацијама и контраиндикацијама рада свих образовних профила, кодексом и етиком позива здравствених радника.

[supsystic-gallery id=14 position=center]

Руководилац тима за Каријерно вођење и саветовање,

Маја Светозаревић