Презентацију високошколских установа Универзитета у Нишу

Медицинска школа "Др Миодраг Лазић", Ниш > Вести > Презентацију високошколских установа Универзитета у Нишу

У четвртак 13.12. 2018. од 14,00 -16,00 у нашој школи организовали смо прву Презентацију високошколских установа Универзитета у Нишу. Одазвали су се Медицински факултет Ниш, Филозофски факултет Ниш, Правни факултет Ниш, Природно-математички факултет Ниш, Факултет спорта и физичког васпитања Ниш, Факултет заштите на раду Ниш и Технолошки факултет Лесковац. Факултети Универзитета у Нишу представили су се пропагандним материјалом који је дељен заинтересованим будућим бруцошима. Такође, професори и асистенти одговарали су на питања заинтересованих ученика. Популаризацију својих студијских програма на самој Презентацији кроз демонстрационе огледе и мерења спровели су департмани за хемију и физику ПМФ у Нишу као и Факултет спорта и физичког васпитања Ниш.

[supsystic-gallery id=6 position=center]