ОДЕЉЕЊЕ I ЛТ
I РАДНА НЕДЕЉА
ГРУПА | ПОНЕДЕЉАК | УТОРАК | УТОРАК | СРЕДА | ЧЕТВРТАК | ПЕТАК |
I
ГРУПА |
Лабораторијске технике9,35-11,10 | Информатика11,25-13,00 | ||||
II ГРУПА | Информатика
9,35-11,10 |
Лабораторијске технике11,25-13,00 | ||||
III ГРУПА |
Лабораторијске технике I група и II група – Драгана Илић
Информатика I група и II група – Младен Мицић и Предраг Петковић
ОДЕЉЕЊЕ II ЛТ
I РАДНА НЕДЕЉА
ГРУПА | ПОНЕДЕЉАК | УТОРАК | СРЕДА | ЧЕТВРТАК | ПЕТАК |
I
ГРУПА |
Аналитичка хемија
11,25-13,00 |
Микробиологија и паразитологија са епидемиологијом
11,25-13,00 |
Хистологија
11,25-13,00 |
||
II
ГРУПА |
Хистологија
11,25-13,00 |
Аналитичка хемија
11,25-13,00 |
Микробиологија и паразитологија са епидемиологијом
11,25-13,00 |
||
III ГРУПА | Микробиологија и паразитологија са епидемиологијом
11,25-13,00 |
Хистологија
11,25-13,00 |
Аналитичка хемија
11,25-13,00 |
Аналитичка хемија – Драгана Поткоњак
Хистологија – Бранка Тодоровић / Сузана Јовановић
Микробиологија и паразитологија са епидемиологијом – Милена Марковић
ОДЕЉЕЊЕ III ЛТ
I РАДНА НЕДЕЉА
ГРУПА | ПОНЕДЕЉАК | УТОРАК | СРЕДА | ЧЕТВРТАК | ПЕТАК |
I
ГРУПА |
Мед. биохем.
8,00-12,30 |
Хем. са трансфуз.
8,35-11,10 |
|||
II
ГРУПА |
Микробио. и параз. са епидем.
9,35 – 12,35 |
Мед. биохем.
13,20 – 15,35 |
Хем. са трансфуз.
8,35-11,10 |
||
III ГРУПА | Микробио. и параз. са епидем.
9,35 – 12,35 |
Хем. са трансфуз.
8,35-11,10 |
II РАДНА НЕДЕЉА
ГРУПА | ПОНЕДЕЉАК | УТОРАК | СРЕДА | ЧЕТВРТАК | ПЕТАК |
I
ГРУПА |
Микробио. и параз. са епидем.
8,00 – 11,00 |
Хем. са трансфуз.
8,35-11,10 |
|||
II
ГРУПА |
Мед. биохем. 13,20 – 15,35 | Хем. са трансфуз.
8,35-11,10 |
|||
III ГРУПА | Мед. биохем. 8,00-12,30 | Хем. са трансфуз.
8,35-11,10 |
Медицинска биохемија – Драгана Илић
Хематологија са трансфузиологијом – Андриана Денић
Микробиологија и паразитологија са микробиологијом – Милена Марковић
ОДЕЉЕЊЕ IV ЛТ
I РАДНА НЕДЕЉА
ГРУПА | ПОНЕДЕЉАК | УТОРАК | СРЕДА | ЧЕТВРТАК | ПЕТАК |
I
ГРУПА |
Хем. са трансфуз.
10,00-13,00 |
Мед. биохем.
9,00-11,15 |
Микробио. и параз. са епидем.
8,00-11,00 |
||
II
ГРУПА |
Броматол.
17,45-19,20 |
Хем. са трансфуз.
10,00-13,00 |
Мед. биохем.
9,00-11,15 |
||
III ГРУПА | Броматол.
17,45-19,20 |
Хем. са трансфуз.
8,00-11,00 |
Мед. биохем.
9,00-11,15 |
II РАДНА НЕДЕЉА
ГРУПА | ПОНЕДЕЉАК | УТОРАК | СРЕДА | ЧЕТВРТАК | ПЕТАК |
I
ГРУПА |
Хем. са трансфуз.
10,00-13,00 |
Броматол.
17,45-19,20 |
Мед. биохем.
9,00-11,15 |
||
II
ГРУПА |
Хем. са трансфуз.
10,00-13,00 |
Мед. биохем.
9,00-11,15 |
Микробио. и параз. са епидем.
8,00-11,00 |
||
III
ГРУПА |
Хем. са трансфуз.
8,00-11,00 |
Микробио. и параз. са епидем.
8,00-11,00 |
Мед. биохем.
9,00-11,15 |
Медицинска биохемија – Драгана Илић
Хематологија са трансфузиологијом – Бранка Тодоровић / Сузана Јовановић
Микробиологија и паразитологија са микробиологијом – Милена Марковић
Броматологија – Боривоје Ђорђевић
РАСПОРЕД НАСТАВЕ У БЛОКУ I ЛТ
I блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
цело одељење | 15 – 17.10. 2018. | Ликовна култура | Јана
Илић |
8,00 – 12,30 | учионица |
цело одељење | 18 – 19. 04. 2019. | Ликовна култура | Јана
Илић |
8,00 – 12,30 | учионица |
II блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 03 – 07. 12. 2018. | Прва
помоћ |
Ирена Радуловић | 8,00 – 12,30 | школски кабинет |
II | 03 – 07. 12. 2018. | Прва
помоћ |
Данијела Велков | 8,00 – 12,30 | школски кабинет |
III | 03 – 07. 12. 2018. | Прва
помоћ |
Наталија Хаџић | 8,00 – 12,30 | школски кабинет |
III блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 08 – 12. 04. 2019. | Прва
помоћ |
Ирена Радуловић | 8,00 – 12,30 | школски кабинет |
II | 08 – 12. 04. 2019. | Прва
помоћ |
Данијела Велков | 8,00 – 12,30 | школски кабинет |
III | 08 – 12. 04. 2019. | Прва
помоћ |
Наталија Хаџић | 8,00 – 12,30 | школски кабинет |
IV блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 10 – 14. 06. 2019. | Лабораторијске технике | Бранка Тодоровић | 8,00 – 12,30 | школски кабинет |
II | 10 – 14. 06. 2019. | Хигијена и здравствено васпитање | Евица Раденковић | 8,00 – 12,30 | школски кабинет |
V блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 17 – 21. 06. 2019. | Хигијена и здравствено васпитање | Евица Раденковић | 8,00 – 12,30 | школски кабинет |
II | 17 – 21. 06. 2019. | Лабораторијске технике | Бранка Тодоровић | 8,00 – 12,30 | школски кабинет |
РАСПОРЕД НАСТАВЕ У БЛОКУ II ЛТ
I блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 11 – 15. 03. 2019. | Микробиологија и паразитологија са епидемиологијом | Милена Марковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 11 – 15. 03. 2019. | Хистологија | Бранка Тодоровић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
III | 11 – 15. 03. 2019. | Микробиологија и паразитологија са епидемиологијом | Милена Марковић | 13,00 – 17,30 | наставна база |
II блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 19 – 25. 04. 2019. | Хистологија | Бранка Тодоровић | 13,00 – 17,30 | наставна база |
II | 19 – 25. 04. 2019. | Микробиологија и паразитологија са епидемиологијом | Милена Марковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
III | 19 – 25. 04. 2019. | Хистологија | Бранка Тодоровић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
РАСПОРЕД НАСТАВЕ У БЛОКУ III ЛТ
I блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 14 – 18. 01. 2019. | Хематологија са трансфузиологијом | Адриана Денић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 14 – 18. 01. 2019. | Хематологија са трансфузиологијом | Бранка Тодоровић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
III | 14 – 18. 01. 2019. | Хематологија са трансфузиологијом | Адриана Денић | 13,00 – 17,30 | наставна база |
II блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 04 – 08. 03. 2019. | Микробиологија и паразитологија са епидемиологијом | Милена Марковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 04 – 08. 03. 2019. | Хематологија са трансфузиологијом | Бранка Тодоровић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
III | 04 – 08. 03. 2019. | Медицинска биохемија | Адриана Денић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
III блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 01 – 05. 04. 2019. | Медицинска биохемија | Адриана Денић | 13,00 – 17,30 | наставна база |
II | 01 – 05. 04. 2019. | Микробиологија и паразитологија са епидемиологијом | Милена Марковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
III | 01 – 05. 04. 2019. | Хематологија са трансфузиологијом | Адриана Денић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
IV блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 06 – 10. 05. 2019. | Хематологија са трансфузиологијом | Адриана Денић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 06 – 10. 05. 2019. | Медицинска биохемија | Адриана Денић | 13,00 – 17,30 | наставна база |
III | 06 – 10. 05. 2019. | Микробиологија и паразитологија са епидемиологијом | Милена Марковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
РАСПОРЕД НАСТАВЕ У БЛОКУ IV ЛТ
I блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 17 – 21. 12.
2019. |
Медицинска биохемија | Милена Марковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 17 – 21. 12.
2019. |
Хематологија са трансфузиологијом | Адријана Денић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
III | 17 – 21. 12.
2019. |
Медицинска биохемија | Милена Марковић | 13,00 – 17,30 | наставна база |
II блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 24 – 28. 12. 2019. | Хематологија са трансфузиологијом | Бранка Тодоровић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 24 – 28. 12. 2019. | Медицинска биохемија | Милена Марковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
III | 24 – 28. 12. 2019. | Хематологија са трансфузиологијом | Адријана Денић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
III блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 13 – 17. 05. 2019. | Медицинска биохемија | Драгана
Илић |
8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 13 – 17. 05. 2019. | Микробиологија и паразитологија са епидемиологијом | Милена Марковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
III | 13 – 17. 05. 2019. | Хематологија са трансфузиологијом | Бранка Тодоровић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
IV блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 20 – 24. 05. 2019. | Микробиологија и паразитологија са епидемиологијом | Милена Марковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 20 – 24. 05. 2019. | Хематологија са трансфузиологијом | Бранка Тодоровић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
III | 20 – 24. 05. 2019. | Медицинска биохемија | Драгана
Илић |
8,00 – 12,30 | наставна база |
V блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 27 – 31. 05. 2019 | Хематологија са трансфузиологијом | Бранка Тодоровић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 27 – 31. 05. 2019 | Медицинска биохемија | Драгана
Илић |
8,00 – 12,30 | наставна база |
III | 27 – 31. 05. 2019 | Микробиологија и паразитологија са епидемиологијом | Милена Марковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |