Ученици наше школе учествовали у пројекту „Активни 5″

Медицинска школа "Др Миодраг Лазић", Ниш > Вести > Акција ученика > Ученици наше школе учествовали у пројекту „Активни 5″

Пројекат „Активни 5“ спроводи Kлуб за оснаживање младих 018 (KОМ 018) у сарадњи са 7 средњих школа из Ниша – Прва нишка гимназија „Стеван Сремац“, Гимназија „Бора Станковић“, Угоститељско-туристичка школа Ниш, Уметничка школа Ниш, Медицинска школа „Др Миодраг Лазић“, Правно-пословна школа Ниш и Трговинска школа Ниш, Друштва Рома „Прокупље“ и 2 средње школе из Прокупља -Пољопривредна школа „Радош Јовановић Сеља“ и Техничка школа „15. Мај“. Циљ свих активности је да млади људи буду покретачи и предложе и спроведу акције које ће имати највећи утицај на младе у Нишу и Прокупљу, односно да активности за младе буду креиране и спроведене од стране младих, а посебно у духу потреба младих у време пандемије. Пројекат “Активн 5” финансира Министарство омладине и спорта Републике Србије.

Учесници:

• Леа Стевчић II разред
  • Ивона Арсенијевић III разред
  • Ива Радосављевић III разред
  • Никола Алексић III разред, председник парламента
  • Милош Стојановић, наставник
  • Љиљана Јеленковић, координатор пројекта

Пројекат је трајао од 1.9.2022. до 31.12.2022.