Сарадња наше школе и Горске службе спасавања

Медицинска школа "Др Миодраг Лазић", Ниш > Вести > Акција ученика > Сарадња наше школе и Горске службе спасавања

Сарадња наше школе и Горске службе спасавања (ГСС) је дугогодишња и веома успешна. Огледа се у различитим активностима током школске године, а најчешће су везане за наставу предмета прва помоћ.

Тако је и ове школске године 17. 11. 2022. у нашој школи организована презентација ГСС којој су присуствовали представници ученика првог разреда наше школе као и 20 ученика трећег разреда Гимназије „Бора Станковић“ Ниш у пратњи наставника мр Горице Стефановић Цветковић.

Иницијативу и организацију за активности ГСС и наших ученика реализовала је наставник др Ирена Радуловић у сарадњи са СВ физичког васпитања.